OF200na200OFERTY ELASTYCZNE - ZLECASZ, GDY MASZ POTRZEBĘ…

Oferty elastyczne stworzyliśmy dla mikro i małych przedsiębiorców, którzy w swoim biznesie spotykają się z nieregularną potrzebą pomocy prawnej. Gdy klient zgłasza potrzebę pomocy, prawnicy kancelarii niezwłocznie takiej pomocy udzielają. Gdy potrzeby brak, wprowadzamy automatycznie usługę „okresu gotowości” za 1 zł miesięcznie (+ VAT). W zależności od wielkości firmy i rodzaju pojawiających się spraw, do wyboru przedstawiamy oferty „ELASTYCZNA 5” i „ELASTYCZNA 15”.


W ramach ofertyELASTYCZNA 5przedsiębiorca otrzymuje w korzystnej cenie miesięczny pakiet 5 godzin tzw. efektywnej pracy prawnika. Na koniec okresu rozliczeniowego pokazujemy pokazujemy ile godzin wykorzystano i na jakie zadania je przeznaczono.  W razie potrzeby istnieje możliwość dokupienia dodatkowych godzin, jak również elastycznej zmiany pakietów oferowanych przez kancelarię.

Jeżeli w danym okresie rozliczeniowym nie zlecono żadnych zadań, jak również w ramach uprzednio zleconych spraw nie zaszła konieczność świadczenia pomocy prawnej, od następnego okresu rozliczeniowego, automatycznie, wystawiana zostaje faktura VAT na kwotę netto 1 zł., a kancelaria świadczy usługę tzw. okresu gotowości, aż do czasu zaistnienia ponownej potrzeby pomocy prawnej.

W ramach usługi „okres gotowości” prawnicy kancelarii pozostają do dyspozycji klienta i gotowości niezwłocznego podjęcia pomocy prawnej, z uwagi na obowiązywanie umowy obsługi prawnej. Przedsiębiorca jest wciąż stałym klientem kancelarii i gdy tylko zgłosi potrzebę pomocy prawnej, pomoc zostanie mu niezwłocznie udzielona. Od tego dnia kancelaria i klient powrócą do rozliczeń godzinowych w ramach oferty „ELASTYCZNA 5”.

 

Oferta „ELASTYCZNA 15” to pakiet 15 godzin tzw. efektywnej pracy prawnika w danym okresie rozliczeniowym. Przy pakiecie „ELASTYCZNA 15” obniżony został koszt pomocy prawnej w przeliczeniu na 1 godzinę. W razie potrzeby klient może dokupić dodatkowe godziny, jak również zmienić pakiet na inny oferowany przez kancelarię. Usługa „okres gotowości”,  informacja prawna drogą mailową, podobnie jak zestawienie przepracowanych godzin na koniec okresu rozliczeniowego są świadczone analogicznie jak w przypadku usługi „ELASTYCZNA 5”.

GWARANCJA SATYSFAKCJI: Klient może rozwiązać umowę z krótkim, 1-miesięcznym terminem wypowiedzenia.

Zakres pomocy obejmuje w szczególności porady i konsultacje prawne, analizy i sporządzanie umów, sporządzanie opinii prawnych, zastępstwo prawne i procesowe w sprawach z zakresu prawa cywilnego, prawa pracy, prawa gospodarczego i administracyjnego. Szczegóły znajdują się tutaj.

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU, Z PRZYJEMNOŚCIĄ ODPOWIEMY NA WSZELKIE PYTANIA:

- telefon (68) 420-21-01
– e-mail: sekretariat@prawnicy.zgora.pl