O nas

Nadrzędnym celem naszej Kancelarii Adwokackiej z siedzibą w Zielonej Górze jest ochrona interesów Klientów biznesowych. Dlatego też, pomagając mikro i małym przedsiębiorcom rozwiązywać problemy prawne mamy na uwadze ich całkowite rozstrzygnięcie, nie zaś jedynie tymczasowe strategie.

Zespół zielonogórskich adwokatów i radców prawnych współtworzących naszą Kancelarię Adwokacką, wspomagany przez młodych i ambitnych prawników zapewnia pomoc prawną nie tylko w sądach (na różnym szczeblu), ale także w instytucjach, urzędach oraz w trakcie spotkań i negocjacji prowadzonych z kontrahentami. Dzięki specjalizacji skupiamy się na zagadnieniach, które lubimy i w których jesteśmy dobrzy. Pozwala nam to również nieustannie doskonalić umiejętności oraz poszerzać wiedzę w zakresie tych gałęzi prawa, które bezpośrednio dotyczą naszych Klientów.

  • Proponujemy elastyczną ofertę i dogodne warunki płatności.
  • Popularyzujemy alternatywne metody rozwiązywania sporów prowadząc mediacje.
  • Prowadzimy również szkolenia dla naszych Klientów i członków Izby Adwokackiej w Zielonej Górze.

Prócz tego świadczymy także pomoc pro publico bono wspierając inicjatywę i gospodarczość Polaków poprzez bezpłatną pomoc dla osób, które rozpoczynają lub zamierzają rozpocząć własną działalność gospodarczą.

Zachęcamy do rozpoczęcia współpracy już dziś!

telefon: (68) 420-21-01
e-mail: sekretariat@prawnicy.zgora.pl